Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetim
11
Değişim Prosedürü

Değişim Prosedürü

Sitemizden verdiğiniz tüm siparişleri koşulsuz şartsız değiştirebilirsiniz. Faturasız Değişim Kabul Edilmez! Değişim işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

Değişim Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

İade edeceğiniz ürün veya ürünler orjinal ambalajında, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten  itibaren 14 gün içerisinde (Sipariş verdiğiniz tarihten değil kargo teslim tarihinizden itibaren sonraki 14 gün içinde değişim hakkına sahipsiniz.) seçtiğiniz diğer ürün veya ürünlerde değiştirebilirsiniz. 

Değişim yapılacak ürünleri anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermelisiniz. Kargonuz elimize ulaştığında otomatik olarak 'Gizce.com' başlığında sms iletilmektedir. Kargodan gelen teslim mesajları aracı firma üzerinden iletilmiş olup henüz elimize ulaştırılmamıştır.

Değişim İçin Gerekli Adımlar;

  1. Siparişiniz ile gönderilen sevk pusulası üzerinde yer alan değişim için anlaşmalı kargo sözleşme numaraları ile ürünü bize karşı ödemeli olarak gönderiniz.  Sipariş pusulasındaki boş alana direk istediğiniz ürünü renk ve bedeniyle yazıp göndermeniz süreci hızlandıracaktır.
  2. Kargonuz bize ulaştığında kontrol edip size değişim ürün bilgileriniz için ulaşacağız. Ardından belirtmiş olduğunuz adrese (Sizin karşı ödemeli gönderileriniz bizim tarafımızdan karşılanıp sadece bizden tekrar kargo gönderilirken kesilen kargo masrafı yansıtılır.) 10TL (Kapıda Ödemelerde +4TL Eklenir) kargo ücreti eklenerek değişim siparişiniz kargolanacaktır.

Değişim Sürecini Nasıl Takip Ederim?;

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca sizlere göndereceğimiz sms'ler ile ve 0850 840 40 86 numaralı Gizce.com whatsapp destek hattı ile de değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, Gizce.com Ekibi.