All Categories
Your Cart
11
İade Prosedürü

İade Prosedürü

Yanlış, eksik, hasarlı ürün gönderimleri haricinde iade kabul edilmemektedir! İade işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

İade Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

Sadece bizim tarafımızdan eksik, yanlış veya hasarlı gönderilen siparişlerin iadeleri kabul edilmektedir. Harici durumlarda iade kabul edilmemektedir.

Anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderilecek iade siparişten sabit kargo ücreti 10TL kesilerek belirtmiş olduğunuz banka hesabına ödemeniz yapılır.

İade İçin Gerekli Adımlar;

  1. Öncelikle Bildirim Gönder sayfasından gerekli bilgileri girerek iade bildirimi oluşturun. Üye girişi yaptığınızda otomatik doldurulacaktır. Bildirim oluşturduğunuzda takip edebilmeniz için bildirim numarası oluşturulacak ve sms ile iletilecektir.
  2. Siparişiniz ile gönderilen sevk pusulası üzerinde yer alan iade&değişim formuna bildirim numaranızı yazarak belirtilen adrese Aras Kargo ile alıcı ödemeli olarak kargonuzu gönderiniz. Örnek; Pusula Görüntüsü
  3. Kargonuz bize ulaştığında kontrol edip size banka hesap bilgileriniz için ulaşacağız. Ardından belirtmiş olduğunuz banka hesabına kargo ücreti kesilip iadeniz yapılacaktır. 

İade Sürecini Nasıl Takip Ederim?;

Üye girişi yaptıysanız Bildirimlerim sayfasından tüm iade, değişim ve havale bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Üye değilseniz Bildirim Sorgula sayfasından bildirim numaranız ile bildiriminizin son durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sizlere göndereceğimiz sms'ler ile ve 0530 375 05 90 numaralı Gizce.com whatsapp destek hattı ile de iadeleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, Gizce.com Ekibi.