All Categories
Your Cart
11
Değişim Prosedürü

Değişim Prosedürü

Sitemizden verdiğiniz tüm siparişleri koşulsuz şartsız değiştirebilirsiniz. Değişim işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

Değişim Hakkında Bilinmesi Gerekenler;

İade edeceğiniz ürün veya ürünler orjinal ambalajında, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten  itibaren 7 gün içerisinde seçtiğiniz diğer ürün veya ürünlerde değiştirebilirsiniz. 

Değişim yapılacak ürünleri anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile göndermelisiniz. Kargonuz ulaştığında sabit kargo ücreti olan 10TL sipariş ürün toplamından kesilerek değişim siparişi tekrar oluşturulur. (Örn. Kapıda ödemeli bir değişim siparişi için 10TL iade kargo bedeli ve tekrar sipariş için 15TL sabit kargo ve kapıda ödeme bedeli eklenir.) 

Değişim İçin Gerekli Adımlar;

  1. Öncelikle Bildirim Gönder sayfasından gerekli bilgileri girerek değişim bildirimi oluşturun. Üye girişi yaptığınızda otomatik doldurulacaktır. Bildirim oluşturduğunuzda takip edebilmeniz için bildirim numarası oluşturulacak ve sms ile iletilecektir.
  2. Siparişiniz ile gönderilen sevk pusulası üzerinde yer alan iade&değişim formuna bildirim numaranızı yazarak belirtilen adrese Aras Kargo ile alıcı ödemeli olarak kargonuzu gönderiniz. Örnek; Pusula Görüntüsü
  3. Kargonuz bize ulaştığında kontrol edip size değişim ürün bilgileriniz için ulaşacağız. Ardından belirtmiş olduğunuz adrese kargo masrafları eklnip değişim siparişiniz kargolanacaktır.

Değişim Sürecini Nasıl Takip Ederim?;

Üye girişi yaptıysanız Bildirimlerim sayfasından tüm iade, değişim ve havale bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Üye değilseniz Bildirim Sorgula sayfasından bildirim numaranız ile bildiriminizin son durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sizlere göndereceğimiz sms'ler ile ve 0530 375 05 90 numaralı Gizce.com whatsapp destek hattı ile de değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, Gizce.com Ekibi.