Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetim
11
Kargo Teslimat

Kargo Teslimat

Siparişlerim hangi kargo firması ile gönderiliyor?

Tüm siparişler yurtiçi kargo firması ile gönderilmektedir. İade ve değişimlerde aynı kargo firması üzerinden yürütülmektedir. Harici kargo şirketinden gelen iade veya değişimler kabul edilmemektedir. 

Siparişim ne kadar sürede gelir ?

Hafta içi yapılan alışverişler eğer seçili bedende tahmini teslimat tarihi yarın yazıyor ve üründe problem bulunmuyorsa ertesi gün kargoya verilir. Kargo teslimat tarihinde "yarın" yazmayan ürünler en geç 10 gün içinde hazırlanıp kargolanır. Bulunduğunuz bölgede kargo şubesi yoksa siparişinizin size ulaşmasının 2 ile 14  gün arası süreceğini dikkate alınız. Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

  1. Siparişinizi oluşturduktan sonra cep telefonunuza gelen sipariş numaranız ile "Sipariş Takip" sayfasından siparişinizi sorgulayabilirsiniz.
  2. Siparişinizi oluşturduktan sonra verdiğiniz mail adresine gelen sipariş bilgi mailleri ile siparişinizi takip edebilirsiniz.
  3. Canlı destek yardımı ile siparişlerinizin son durumlarını sorgulayabilirsiniz.
  4. Whatsapp destek hattımızdan siparişlerinizin son durumlarını sorgulayabilirsiniz.
  5. İnastagram sayfamızdan siparişlerinizin son durumlarını sorgulayabilirsiniz.
  6. Üyelik ile sipariş verildi ise sayfanızdan "Siparişler" sayfasına girerek tüm siparişlerinizin son durumlarını görebilir ve yönetebilirsiniz.

Ya da; Sipariş bilgileri ve tüm kargo hareketlerini otomatik göndereceğimiz sms'ler üzerinden takip edebilirsiniz.

Sipariş oluşturulduğunda, Kargoya verildiğinde, Yola çıktığında, Teslimat şubenize ulaştığında ve Teslim edilmek üzere dağıtıma çıktığında sizleri kısa mesaj ile bilgilendireceğiz. Ortalama her sipariş için 5 sms ile siparişlerinizin her hareketinden haberdar olacaksınız.

Saygılarımızla, Gizce.com Ekibi.