Tüm Kategoriler
Alışveriş Sepetim
11
Gizce Tesettür Blog

Gizce Tesettür Blog RSS Feed

01 11 Tesettürlü Bayanlar İçin Olmazsa Olmazlar
Ayşegül İndirme 0 263
Tesettürü hayatının odak noktasına yerleştiren kadınlar için, hayatı kolaylaştıran bazı unsurların olması, günlük yaşam içinde önemli bir yere sahip olan kadınların hayatını daha keyifli hale getirmek..
18 10 Tesettür Giyimde Uygun Beden Seçimi Yapmak Neden Önemli?
Hilal Çolak 0 108
Bedene göre seçim yapmak büyük önem taşır. Her bedene yakışan kıyafet türü de farklı olacaktır. Güzel giyim moda olanı giymekten öte, yakışanı giymektir. Görünmesi istenmeyen kusurların örtündüğü mode..
18 10 Balık Model Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Hilal Çolak 0 130
Son zamanlarda özellikle genç kızlarımızda balık abiye modelleri sık tercih edilir hale gelmiştir. Balık abiye modelleri özellikle, nişanlarda, kına gecelerinde veya düğün davetlerinde şık ve trend ol..
15 10 Tesettür Giyim Kumaş Önerileri
Merve Marangoz 0 330
Tesettürde bir önemli olan şeyde giyinilen ürünün kumaşıdır. Nedeni ise gün boyu giysinin kişide rahat ettirmesidir. Mevsimlere göre giyinilince ürünün kumaşı dokusu daha da önemli olmaktadır. Bunun i..
27 09 Gizce Tesettür Giyim Sitesi
Soner Bebek 0 279
Gelişen teknoloji ile birlikte internet kullanımı hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bilhassa online alışveriş sayesinde evden çıkmaya bile gerek kalmadan saniyeler içerisinde beğenilen ürüne sa..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)